radca prawny dębno

Rozwód

Chcesz wiedzieć więcej? Dla NIEJ: www.facebook.com/rozwoddlaniej Dla Niego: www.facebook.com/rozwoddlaniego

rozwód

Rozwód

Pomożemy Ci nie tylko sporządzić pozew rozwodowy czy też odpowiedzieć na taki pozew, ale i poprowadzimy Twoją sprawę w sądzie.
Dzięki wsparciu profesjonalnego pełnomocnika będziesz w tym trudnym okresie czuć się bezpieczniej. Sprawy rozwodowe nie są sprawami prostymi. Często ciężej jest zakończyć małżeństwo niż je zawrzeć, szczególnie jeśli rozwód ma się zakończyć z orzeczeniem o winie.

rozwód

Podział majątku

Rozwiązanie małżeństwa to nie koniec. Jeśli nie podpisaliście intercyzy, czeka Was jeszcze podział majątku. Czy powinniście dostać po równo? A może komuś należy się więcej? Jak rozliczyć nakłady na majątek małżonka?
Pomagamy byłym małżonkom podzielić majątek, ale także reprezentujemy konkubentów w sprawach o rozliczenia pieniężne.

rozwód

Dziecko

Zakończenie małżeństwa łączy się z koniecznością uregulowania władzy rodzicielskiej, alimentów i kontaktów z dzieckiem. Tocząc walkę na sali sądowej, zapominamy często o najważniejszym, czyli o naszym potomstwie, które staje się wyłącznie kratą przetargową. Zadaniem radcy prawnego jest zabezpieczenie nie tylko Twojego interesu, ale także dziecka.
Prowadzimy spory sądowe oraz reprezentujemy strony w negocjacjach.

rozwód

Psycholog, Seksuolog, Mediacje

Czasami podłożem naszych problemów w małżeństwie są błahe sprawy. Brak czasu, nieumiejętność wyrażania własnych uczuć, problemy w prowadzeniu dialogu doprowadzają do tego, że podejmujemy decyzję o złożeniu pozwu o rozwód. Warto skorzystać z pomocy specjalistów i spróbować naprawić małżeństwo. Świadczymy pomoc nie tylko w prowadzeniu mediacji między małżonkami, ale także proponujemy pomoc psychologów dla dzieci, ponieważ czas rozwodu rodziców jest dla nich bardzo trudny.