radca prawny dębno

Witamy na naszym blogu!

Bez kategorii

To miejsce powstało specjalnie dla Państwa! W naszych wpisach nie będziemy poruszać tylko tematyki, która nam wydaję się interesująca, ale przede wszystkim będziemy odpowiadać na nurtujące Państwa pytania.

Pragniemy, by nasz blog był miejscem, gdzie znajdziecie wskazówki, jak rozwiązać swoje problemy prawne i jak zachować się w danej sytuacji. W sposób jasny i przejrzysty wyjaśnimy jak postępować by skutecznie dochodzić swoich praw przed sądami i organami administracji publicznej.

Chcąc wyjść Państwu naprzeciw zachęcamy do zadawania pytań poprzez zakładkę KONTAKT. Będziemy na bieżąco zamieszczać na blogu odpowiedzi na poszczególne pytania.

Ponadto raz w miesiącu organizować będziemy dla naszych czytelników w Kancelarii w Dębnie oraz w Kancelarii w Gorzowie Wlkp. „Dzień darmowej porady prawnej”. Czytajcie uważnie i śledźcie naszego bloga, ponieważ liczba miejsc będzie ograniczona!

Chcemy stworzyć przestrzeń przyjazną nie tylko dla pasjonatów prawa, ale i dla laików, którzy często nie wiedzą jak walczyć o swoje prawa.

» Bez kategorii » Witamy na naszym blogu!
5 stycznia 2016


»